friendly forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

friendly forum

This forum is just for me and my friends

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Uzaylılar mı Amerikalılar mı ?

3 posters
YazarMesaj
FriiDdhanN
Admin
Admin
FriiDdhanN

Uzaylılar mı Amerikalılar mı ? Empty
MesajKonu: Uzaylılar mı Amerikalılar mı ?   Uzaylılar mı Amerikalılar mı ? Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 11:27 am

bazı insanların hatırlayacağı gibi yaklaşık 4 sene önce muhtemelen türkiye üzerine doğru yaklaşan çok büyük bir göktaşı vardı.ve bu göktaşı dünyaya çarptığında aklın alamayacağı kadar büyük bir yıkım ve afet yapacaktı.hatırlanacağı üzere o zamanlarda bu olay gazetelerde ufak puntlarla yer bulmuştu.o zamanlarda ne ilginçtirki bizi yönetenlerse her ne hikmetse yurtdışı gezilerine çıkmışlardı.tahmin edersiniz çoğu abd deydi.
işin daha ilginci bu göktaşının dünyaya çarpacağı çok kesindi.ama birdenbire ne bir haber alındı nede dünyaya çarptı.ve basın yayın organlarıda hiç bu haberi yazmadı.sanki gizli bir el onları susturdu.
ben bile bu olayı unutmuştum. ta ki 3 gün öncesine kadar.antalyadan bir misafirim gelmişti.onla sohbet ederken bu olaya onun da meraklı olduğunu öğrendim.hatta merakını yenememiş.gitmiş nedir diye antalyadaki gözlem evinin yetkililerine böyle bir göktaşı varmıydı varsa ne oldu diye sormuş.
işte esas fenomen burada başlıyor.bundan sonra oradaki yetkilinin ağzından anlatıyorum:
evet hoşgeldiniz.merakınızı anlıyorum fakat benim bu konuda bişey söylemem yasak ama gördüğüm kadarıyla siz sade vatandaşlarsınız.kafanızı karıştırmak istemem fakat olay doğru.şokunu ben bile hala atlatamadım.o zamana kadar gözlem ve takip yapıyorduk.ve sonumuz giderek yaklaşıyordu.hepimiz ölecektik.beni heyecanla rasat yapan görevli çağırdı taş tam atmosfere girmek üzereyken benim tanımlayamadığım uzay araçları taşa doğru yaklaştılar ve anlam veremediğim bir çekim gücüyle taşı kendilerine doğru çekerek alıp götürdüler.herşey bir anda oldu bitti.sanki bir çekici görevi görüyorlardı.ben olayın şokunu hiç atlatamadım.son sözüm bunu kesinlikle başkalarıyla paylaşmamanızdır...

ALINTIDIR!!!!
https://weareevil.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Uzaylılar mı Amerikalılar mı ?   Uzaylılar mı Amerikalılar mı ? Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 3:24 am

saçmaaa
Friidhann
Moderator
Moderator
Friidhann

MesajKonu: Geri: Uzaylılar mı Amerikalılar mı ?   Uzaylılar mı Amerikalılar mı ? Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 1:55 pm

Senin bu konuyla tek bi alakan olduysa ben ***** sen o zamanlar kücüktün tabi Very Happy adam gibi yorum yaz ak

Uzaylılar mı Amerikalılar mı ?
1 sayfadaki 1 sayfası