friendly forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

friendly forum

This forum is just for me and my friends

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Evet Ingilterede okuyan abimin süper ingilizcesi ( şaka tabi

4 posters
YazarMesaj
Friidhann
Moderator
Moderator
Friidhann

Evet Ingilterede okuyan abimin süper ingilizcesi ( şaka tabi Empty
MesajKonu: Evet Ingilterede okuyan abimin süper ingilizcesi ( şaka tabi   Evet Ingilterede okuyan abimin süper ingilizcesi ( şaka tabi Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2007 10:32 pm

HELLO!CAN FRİENDİM.MY ABUZITTIN..

HOW ARE YOU FRİENDİM.ÇOLUK ÇHİLDREN HOW.BEST'TİR İNŞALLAH.

MY'A QUESTİON SORARSAN BEST'İM ALLAH'A ŞÜKÜR.WORLD İŞTE YUVARLANIP GOİNG'İM.

MY MOTHER WHAT YAPING.KEYFİ BEATİUFUL'DUR İNŞALLAH.EPEYDİR MY MOTHER'LE NO SPEAKİNG.EĞER MY MOTHER'İ SEE ÇOK SELAM SONG.

LA FRİENDİM MY FATHER WHAT YAPING.GİNE COFFEEHANEYEGOİNG Mİ?HE FRİENDSLERİYLE COFFEEHANEDE OKEY AND BATAK PLAYİNG Mİ?HE'YE SONG SAKIN YENİLMESİN.

MY BRODHER'İN CHILDRENİ OLMUŞ.BOY MU GİRL Mİ OLDUĞUNU NO BİLMEKİNG.CHİLDRENİN BOY MU GİRL Mİ OLDUĞUNU MY'A SONG.

MY SCHOOL DA BAYA BEATİUFUL GOİNG İŞTE.SCHOOL'UN BAŞINDAN BERİ ENGLİSH LESSON SEEİNG.ENGLİSH'I SÖKTÜM.İ'M SPEAK ENGLİSH ŞAKIR ŞAKIR.YOUR'A SÖZ VERDİĞİM GİBİ.

MAİL'İME SON VERİRKEN YOUR'UN GÖZLERİNDEN KİSS.YOUR'U ÇOK ÖZLEDİM.HELE Bİ SWİM OLSUN MY COMEİNG İNŞALLAH.
Twisted Evil
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Evet Ingilterede okuyan abimin süper ingilizcesi ( şaka tabi   Evet Ingilterede okuyan abimin süper ingilizcesi ( şaka tabi Icon_minitimeÇarş. Ağus. 15, 2007 7:49 pm

rezil ya Razz
DreamTheater

MesajKonu: Geri: Evet Ingilterede okuyan abimin süper ingilizcesi ( şaka tabi   Evet Ingilterede okuyan abimin süper ingilizcesi ( şaka tabi Icon_minitimeÇarş. Ağus. 15, 2007 9:22 pm

paylaşımın için teşşekürler güzel bir calışma olmuş calışmaların devamını dilerim ... lol!
FriiDdhanN
Admin
Admin
FriiDdhanN

MesajKonu: Geri: Evet Ingilterede okuyan abimin süper ingilizcesi ( şaka tabi   Evet Ingilterede okuyan abimin süper ingilizcesi ( şaka tabi Icon_minitimePerş. Ağus. 16, 2007 8:09 am

CheerfulDirge demiş ki:
rezil ya Razz

Arda abi arda abi ne olur bize bi daktiğ ver ya noolur ya lılımlımlımım Razz
https://weareevil.yetkin-forum.com

Evet Ingilterede okuyan abimin süper ingilizcesi ( şaka tabi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-